
Вітаміни та мінерали OstroVit Aqua Kick VIT&MIN, 300 грам - Полуниця
470 ₴
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN15118
OstroVit Aqua Kick VIT & MIN – це інноваційний напій у вигляді порошку, збагачений вітамінами та мінералами, створений для швидкого та ефективного заповнення водно-сольового балансу організму та покращення загального самопочуття. Призначений для активних людей, спортсменів, а також усіх, хто відчуває підвищені фізичні та розумові навантаження, потребує швидкого відновлення енергії та гідратації.
Особливості OstroVit Aqua Kick VIT & MIN:
- Збагачений найважливішими вітамінами та мінералами, необхідними для підтримки оптимального здоров'я.
- Сприяє швидкій гідратації та відновленню водно-електролітного балансу.
- Підтримує енергетичний метаболізм та покращує фізичну витривалість.
- Легко засвоюється та має приємний смак, роблячи процес гідратації не лише корисним, а й приємним.
OstroVit Aqua Kick VIT & MIN ідеально підходить для швидкого поповнення втрачених вітамінів та мінералів після інтенсивних тренувань, у спекотні літні дні або у періоди інтенсивної розумової роботи. Він допомагає підтримувати високий рівень енергії та сприяє швидшому відновленню організму.
Як приймати OstroVit Aqua Kick VIT & MIN:
Розмішайте порцію 10 г (1 повну мірну ложку) у 1,5 літрах води. Вживайте протягом дня.
Склад товару:
| Харчова цінність | 10 грам |
|---|---|
| Калорії | 7 ккал |
| Жири | 0 г |
| - насичені | 0 г |
| Вуглеводи | 1,9 г |
| - цукор | 0,4 г |
| Білок | 0 г |
| Сіль | 0 г |
| Вітамін А | 400 мкг |
| Вітамін C | 40 мг |
| Вітамін D | 15 мкг |
| Вітамін Е | 15 мг |
| Вітамін В1 | 7,5 мг |
| Вітамін В2 | 7,5 мг |
| Вітамін В3 | 8 мг |
| Вітамін В5 | 6 мг |
| Вітамін В6 | 1 мг |
| Вітамін В7 | 75 мкг |
| Вітамін В9 | 200 мкг |
| Вітамін В12 | 5 мкг |
| Залізо | 7 мг |
| Калій | 150 мг |
| Кальцій | 60 мг |
| Магній | 57 мг |
| Марганець | 0,9 мг |
| Мідь | 0,5 мг |
| Селен | 100 мкг |
| Хром | 75 мкг |
| Цинк | 7,5 мг |
| складові |
|---|
| Регулятор кислотності: лимонна кислота; ароматизатор, концентрат соку буряків у порошку, регулятор кислотності: яблучна кислота; солі магнію лимонної кислоти, цитрат калію, карбонат кальцію, підсолоджувачі: сукралоза, ацесульфам; дигліцинат заліза (II), L-аскорбінова кислота, DL-альфа-токоферилацетат, піколінат цинку, L-селенометіонін, нікотинова кислота, агент проти стеження: діоксид кремнію; гідрохлорид тіаміну, рибофлавін, D-пантотенат кальцію, холекальциферол, дигліцинат марганцю, дигліцинат міді, ретинілацетат, гідрохлорид піридоксину, піколінат хрому, птероілмоноглутамінова кислота, D-біотин, ціанокобаламін |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 300 г |
| Смак | Полуниця |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 10 грам |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 435 ₴

