
Натуральна добавка BioTech Night, 60 капсул для гарного сну
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14126
Biotech Night - дієтична добавка з амінокислотою L-триптофаном, екстрактами трав та фруктів, які сприяють виробленню мелатоніну.
Мелатонін - природний гормон, що регулює сон, що виробляється шишкоподібною залозою, розташованою на межі проміжного та середнього мозку. Це викликає сонливість протягом кількох годин після заходу сонця. Його виробництво може придушуватись природним або штучним світлом, а також стресом. Переважній більшості дорослих необхідно спати від 6 до 9 години на день. Як дуже мало, так і занадто багато сну можуть спричинити втому протягом дня.
Як приймати:
Приймайте 2 капсули з великою склянкою води за 1 годину до сну.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Екстракт вишні (Prunus cerasus) (плоди) | 350 мг |
| Екстракт піретруму (Tanacetum parthenium) (стебло та листя) | 350 мг |
| L-триптофан | 300 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Оболонка капсули: желатин, глазуруючий агент (шеллак), барвник (оксиди та гідроксиди заліза), регулятор кислотності (гідроксід амонію), регулятор кислотності < em>(гідроксід калію); наповнювач (фосфати кальцію), антизлежувачі (діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Амінокислоти |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Угорщина |
| Тип | Рослинні суміші |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 975 ₴

