
Препарат для суглобів і зв'язок EntherMeal Суглоб + Вільний рух, 60 капсул
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12823
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EntherMeal Суглоб + Вільний рух - харчова добавка, розроблена для повсякденного застосування спортсменами та всіма, хто регулярно отримує високі навантаження на суглоби та сухожилля.
Особливості:
- допомога суглобам при постійних навантаженнях
- зменшення запалення у суглобах
- стимуляція вироблення змащення суглобів
- підвищення еластичності зв'язок
- стимуляція утворення сполучної тканини
Збалансоване поєднання колагену, хондроцитів, донатора сірки, вітамінів С, В6, D3 створюють передумови підвищеного синтезу колагену.
Важливо пам'ятати, що суглобовий апарат отримує харчування через м'язи, тому найефективнішим буде застосування добавки саме після тренування чи іншого виду фізичної активності.
Як приймати:
Приймати по 1-3 капсули на добу під час їди. Запивати велику кількість негазованої води.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Гідролізат колагену | 254 мг |
| Глюкозаміну сульфат | 115 мг |
| MSM (метилсульфонілметан) | 45 мг |
| Хондроїтин сульфат | 33 мг |
| L-аргінін | 50 мг |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 30 мг |
| Вітамін D3 | 100 МО |
| Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) | 1 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Гідролізат колагену (тип 1,3), глюкозаміну сульфат, L-аргінін, метилсульфонілметан, хондроїтину сульфат, аскорбінова кислота, піридоксину гідрохлорид, вітамін D3 сухий (1:100000), діоксид кремнію, желатин харчової (матеріал капсули). |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EntherMeal |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Вітаміни, Аргірин |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Україна |
| Тип | Хондропротектори |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

