-42%

Шейкер No Brand Never Give Up 700 мл, Red
330 ₴
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12781
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний спосіб приготування коктейлів та спортивних напоїв.
Кришка та ковпачок з різьбленням. Шейкер зручно тримати, що значно полегшує процес змішування. Шейкер виготовлений із поліпропілену без використання BPA.
Об'єм 700 мл дозволить приготувати в ньому будь-який спортивний напій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Кількість відсіків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 700 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип закриття | Кришка, На різі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Колір | Чорно-червоний |
| Ширина в пакованні | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

