
Натуральна добавка NOW Phase 2 White Kidney Bean Extract 500 mg, 120 вегакапсул
1 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11638
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Phase 2 є нестимулюючим екстрактом білої квасолі, який може допомогти сповільнити розщеплення харчових крохмалів, обмежуючи дію травного ферменту альфа-амілази.
При зниженні активності цього ферменту також може бути зменшено поглинання та використання вуглеводів із крохмалю.
Особливості:
- стимулює роботу травлення
- допомагає уповільнити розщеплення харчових крохмалів
- допомагає при використанні дієти, знизити вагу
При використанні як доповнення до програм зі зниження ваги, що включають розумну дієту та програму вправ,
NOW Phase 2 може допомогти вам у досягненні ваших цілей контролю ваги.
Як приймати:
Прийміть по 3 капсули перед будь-яким прийомом їжі, які містять вуглеводи або крахмаль.
Склад товару:
| Харчова цінність | 3 вегакапсули |
|---|---|
| Phase 2 (екстракт білої квасолі) (Phaseolus vulgaris) | 1500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза (капсула), порошок целюлози, магнію стеарат (рослинне джерело) і стеаринова кислота (рослинне джерело) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 40 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для загального оздоровлення, для травлення, для зниження ваги |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴



