
Жирні кислоти Carlson Labs Teen's Max Catch Minis, 60 капсул
1 665 ₴
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11490
Carlson Labs Teen's Max Catch Minis - містить висококонцентровану дозу омега-3 на порцію, у зручних для ковтання міні-капсулах.
Особливості:
- Сприяє здоров'ю мозку, зору та настрою у підлітків
- 1000 мг омега-3 на порцію
- М'які міні-гелі, які легко ковтати
Teen's Max Catch Mini ретельно контролюється від моря до магазину. Виробник видобуваємо глибоководну холодноводну рибу найвищої якості, використовуючи традиційні екологічно безпечні методи. Потім риба транспортується на суворо регульоване підприємство для обробки та очищення. Teen's Max Catch Minis інкапсульовано в міні-капсулах та протестовано зареєстрованою FDA лабораторією на свіжість, ефективність та чистоту, а також сертифіковано IFOS та IGEN без ГМО.
Як приймати:
Приймати по дві м'які капсули щодня під час їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Калорії | 15 ккал |
| Жири | 1,5 г |
| Концентрат морської олії | 1250 мг |
|---|---|
| Усього омега-3 | 1000 мг |
| - EPA (ейкозапентаєнова кислота) | 600 мг |
| - DHA(докозагексаєнова кислота) | 400 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| М'яка гелева оболонка (яловичий желатин, гліцерин, вода), натуральний ароматизатор, натуральні змішані токофероли. Містить рибу (анчоуси, сардини, скумбрія) та кальмари |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Підліткові |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 495 ₴

