
Вітаміни та мінерали 21st Century Magnesium 250 mg, 110 таблеток
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11167
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Magnesium це життєво важливий мінерал, лужноземельний метал, який бере активну участь у процесі метаболізму.
Магній знаходиться в центрі багатьох процесів, що вимагають скорочення та розслаблення гладких та скелетних м'язів. Це має вирішальне значення в процесі видиху в легенях, розслабленні серцевого м'яза, саморегуляції артеріального тиску кровоносними судинами і, звичайно, розслабленні ваших скелетних м'язів.
Як приймати:
Приймати по одній (1) таблетці на день під час їжі або за призначенням лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Кальцій (карбонат кальцію) | 65 мг |
| Магній (оксид магнію) | 250 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| целюлоза, стеаринова кислота, кроскармеллоза натрію, водорості, гуміарабік, силікат магнію, магнію стеарат, діоксид кремнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість в пачці, шт. | 110 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 110 |
| Призначення | Для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Окремі мінерали | Магний |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

