
Амінокислота Bodyperson Glutamine, 500 грам - Тропічний
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10733-1
Bodyperson Labs Glutamine - це нестійке з'єднання, яке розщеплюється під тепловим впливом.
Тому багато продуктів після термообробки не можуть заповнити необхідну організму кількість глютаміну. Приймаючи Glutamine, ви забезпечуєте себе необхідною добовою нормою легкозасвоюваного глютаміну фармацевтичної якості.
Добавка призначена для спортсменів та фізично активних людей з метою підтримки зростання м'язової маси та ефективного відновлення після тренування. Глютамін є замінною амінокислотою, відповідальною за синтез білка і глікогену. Крім цього, глютамін є структурною амінокислотою, саме з неї складаються понад 60% м'язових волокон.
Як приймати:
Змішайте порцію 5 г (1 мірну ложку) із 300-400 мл води або соку. У дні тренувань пийте дві порції на день, одну відразу після пробудження, другу порцію після тренування. У дні без тренувань випийте одну порцію після пробудження.
Склад товару:
| Харчова цінність | 5 грам |
|---|---|
| L-глутамін | 5 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Регулятор кислотності – лимонна кислота, ароматизатор, таурин, підсолоджувачі: сукралоза, ацесульфам; піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BodyPerson Labs |
| Вага | 500 г |
| Смак | Тропічний |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Група | Замінні |
| Добавки | вітаміни |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для підвищення витривалості, для енергії й бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 грамів |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Глутамінова кислота |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 695 ₴

