Nature's Way Calcium Mag and Zinc - простий спосіб підтримати системи організму, які змушують вас рухатися.
Кальцій та магній необхідні для здорових кісток, зубів та м'язової функції. Цинк необхідний клітинного відтворення, тобто. процесу зростання та відновлення. Разом, ці три важливі поживні речовини – команда мрії, яка допоможе вам почуватися краще.
Як приймати:
Приймати по 3 капсули двічі на день, бажано під час їди.
Склад товару:
| Харчова цінність | 3 капсули |
|---|---|
| Кальцій (карбонат/цитрат/малат кальцію) | 500 мг |
| Магній (оксид/цитрат/аспартат магнію) | 250 мг |
| Цинк (бісгліцинат хелат цинку) | 15 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| желатин (капсула), целюлоза, магнію стеарат |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 83 |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Мінеральні |
| Призначення | Для загального відновлення, для загального оздоровлення, для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Окремі мінерали | Кальцій, Магній, Цинк |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴




