Power Pro Iso Power Zero - це ізольят сироваткового протеїну високої якості з додатковими амінокислотами.
Завдяки комбінації необхідних компонентів протеїнова суміш легко засвоюється, внаслідок чого покращується м'язове зростання, сповільнюється утворення молочної кислоти, підвищується витривалість м'язів та прискорюється процес відновлення організму після фізичних навантажень.
Особливості:
- Ефективного зростання м'язової маси та підвищення витривалості.
- Уповільнення утворення молочної кислоти.
- Прискорення процесу відновлення організму після тренування.
- Запобігання старінню та атрофії м'язів.
- Підвищення імунної системи людини.
- Зниження рівня холестерину у крові.
- Поліпшення обмінних процесів в організмі, нормалізація тиску
Додаткова порція амінокислот прискорює відновлення, стимулює синтез протеїну, захищає м'язи від розпаду та дає енергію для тривалої роботи.
Як приймати:
Приймати по 2 столові ложки (25 г). Тренірувальні дні: 2 рази на добу: 1 порцію вранці та 1 порцію після закінчення фізичних навантажень. У нетренувальні дні: 2 рази на добу (вранці та ввечері)
Склад товару:
| Харчова цінність | 25 грам |
|---|---|
| Калорії | 91 ккал |
| Жири | 0,4 г |
| - насичені | 0,25 г |
| Вуглеводи | 1,3 г |
| - цукор | 0,2 г |
| Білок | 20,5 г |
| Сіль | 0,1 г |
| Амінокислотний склад | |
|---|---|
| L-ізолейцин, L-лейцин, L-валін, L-гістидин, L-лізин, L-метіонін, L-фенілаланін, L-треонін, L-триптофан | 9,4 г |
| аргінін, цистеїн, глютамін, глутамінова кислота, пролін, тирозин | 7,1 г |
| аланін, аспарагінова кислота, гліцин, серин | 4,4 г |
| Інгредієнти |
|---|
| сироватковий ізолят, соєвий лецитин, L-глютамін, вершки кокосові, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному, сукралоза, загусник-карагінан, кориця, сіль, L-лейцин, L ізолейцин, L-валін |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Pro |
| Вага | 500 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Тип | Сироваткові |
| Вид за походженням | Тваринний |
| Смак | Сабайон |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Добавки | Амінокислоти |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Швидко засвоюваний |
| Вміст білка | 82 % |
| Вміст порції | 25 грам |
| Вміст вуглеводів | 5 % |
| Вміст вуглеводів у 100 г | Низьковуглецеві |
| Країна виробника | Україна |
| Тип оброблення | Ізолят |
| Ширина в пакованні | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


