Amix Nutrition Carni Shot - це суперконцентрований L-карнітин у поєднанні з таурином та вітаміном B6.
Особливості:
- 3000 мг L-карнітину в кожній ампулі
- дивовижний свіжий смак
- містить 1000 мг таурину
- збагачений вітаміном B6
Як приймати:
Основна добова доза становить 1 ампулу (60 мл). Приймати приблизно за 30-45 хвилин до фізичного навантаження. Не перевищуйте максимальну добову дозу
Склад товару:
| Харчова цінність | 60 мл |
|---|---|
| L-карнітин | 3000 мг |
| Таурін | 1000 мг |
| Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) | 10 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| очищена вода, основа L-карнітину, таурин, регулятор кислотності: лимонна кислота; консерванти: сорбат калію, бензоат натрію; піридоксин HCl (віт. B6), ароматизатор, стабілізатор: ксантан, підсолоджувач: сукралоза |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Вага | 60 г |
| Смак | Лимон |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.06 кг |
| Тип | L-карнитин |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Добавки | Таурин |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 1 |
| Призначення | Для серцево-судинної системи, для зниження ваги, для енергії й бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 60 мілілітрів |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


