IronMaxx 100% Vegan Protein веганський протеїновий порошок без цукру, який може вразити своїм чудовим смаком.
Завдяки інноваційному рецепту 100% Vegan Protein Zero по можливості вдалося уникнути неприємного відчуття при вживанні традиційних веганських протеїнових порошків. У той же час може бути досягнута кремоподібна та тонка консистенція коктейлю, яка в інших випадках використовується лише для порошків білка.
Особливості:
- 100% веганський протеїновий порошок за унікальним рецептом
- Високий вміст білка – до 80% білка
- Виготовлений з високоякісного ізоляту горохового протеїну та рисового протеїну.
- З протеїном конопель (серед іншого)
- Чудовий смак навіть із водою
- Вершкова консистенція
- Підсолоджений стевією (серед іншого)
Як приймати:
Насипте 30 г порошку (приблизно 3 столові ложки з гіркою) і 300 мл холодної води в чашу блендера і збовтуйте протягом 20 секунд. Пийте по 1 – 4 порції на день для досягнення заявленого позитивного ефекту. Рекомендується вживати перед тренуванням або змаганнями, відразу після тренування та перед сном.
Склад товару:
| Харчова цінність | 30 грам |
|---|---|
| Калорії | 119 ккал |
| Жири | 2,5 г |
| - насичені | 0,6 г |
| Вуглеводи | 0,8 г |
| - цукор | 0,1 г |
| Білок | 22 г |
| Сіль | 0,71 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Білкова суміш (ізолят горохового протеїну, концентрат рисового протеїну, протеїн проростків ріжкового дерева, протеїн коноплі), сильно знежирений какао-порошок, ароматизатор, загусник (ксантанова камедь), підсолоджувач (сукралоза, стевіолові глікозиди), порошок плодів |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IronMaxx |
| Вага | 500 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Тип | Комплексні |
| Вид за походженням | Рослинний |
| Смак | Ванільні мрії |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 25 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Середня швидкість засвоєння |
| Вміст білка | 70 % |
| Вміст порції | 30 грам |
| Вміст вуглеводів | 3 % |
| Вміст вуглеводів у 100 г | Низьковуглецеві |
| Країна виробника | Германия |
| Тип оброблення | Комбінований |
| Ширина в пакованні | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴


