-9%

Амінокислота NOW L-Citrulline 750 mg, 180 вегакапсул
1 885 ₴
1 715 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN8009
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW L-Citrulline - це незамінна амінокислота, яка є важливим проміжним ланкою в циклі сечовини, діючи разом з іншими амінокислотами, щоб позбавити організм від аміаку, побічного продукту метаболізму білків.
Цитрулін також грає важливу роль в процесі загоєння і в підтримку здорової імунної системи.
Як приймати:
Приймати по 1-2 капсули 1-2 рази на день між прийомами їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 вегакапсули |
|---|---|
| Кальцій (карбонат кальцію) | 36 мг |
| L-цитрулін | 1500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Гіпромелоза (целюлозний капсула), оксид магнію і стеаринова кислота (рослинний джерело) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для імунної системи, для підвищення витривалості, для серцево-судинної системи, для енергії та бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Тип | Цитрулін |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 715 ₴

