Doctor's Best Gluten Rescue - це запатентована суміш ферментів, які допомагають перетравлювати глютен, сою, а також яєчні та молочні білки.
У більшості продуктів, які сприяють перетравленню глютену, використовується тільки один ферментний підхід, проте Gluten Rescue унікально розроблений для більш швидкого розщеплення білків глютена, впливаючи на пептидні зв'язки двома способами. щоб уникнути потенційної чутливості до глютену або відповідно до рекомендацій лікаря
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Glutalytic® (суміш рослинних ферментів протеази) | 350 мг |
| Протеаза | 75 000 HUT |
| Аспергілопепсін | 500 SAPU |
| DPPIV протеаза | 125 DPPIV |
| Інгредієнти |
|---|
| Мальтодекстрин, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), среднецепочечние тригліцериди |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Призначення | Для травлення |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴


