-1%

Вітаміни та мінерали Doctor's Best Biotin 10000 IU, 120 вегакапсул
790 ₴
785 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7053
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doctor's Best Biotin - один з восьми вітамінів групи В, необхідних для підтримки оптимального здоров'я.
Нестача біотину може призвести до витончення волосся, сухості та лущення шкіри та ламкості нігтів. Біотин необхідний для унікального процесу «біотинілювання», що сприяє метаболізму енергії та білків, а також нормальній активності ДНК.
Як приймати:
Дорослим приймати по 1 капсулі на день незалежно від їди або відповідно до рекомендацій лікаря
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Біотин | 10000 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза мікрокристалічна, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), стеарат магнію (рослинного походження), діоксид кремнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів |
| Окремі вітаміни | Вітамін B7 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

