OstroVit Garlic - це харчова добавка в капсулах, що містить олію зі свіжих бульб часнику без запаху.
Добавка може мати позитивний вплив на здоров'я серцево-судинної системи, фізичну та сексуальну працездатність, когнітивні функції та загальну опірність різним типам інфекцій.
Спеціальна формула позбавляє його специфічного для цього продукту запаху, завдяки чому прийом добавок стає простіше для особливо чутливих людей.
Як приймати:
Приймайте 1 порцію (1 капсулу) на день, бажано під час їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Часникова олія без запаху DER 500: 1 | 2 мг |
| - аліцин | 1 мг |
| складові |
|---|
| соєва олія, желатин, гліцерин, вода, часникова олія без запаху (Allium sativum L.) DER 500: 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для імунної системи, для нервової системи, для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


