Solgar Evening Primrose Oil є одним із найбагатших джерел ненасичених жирних кислот гамма-ліноленової кислоти (GLA) та допомагає забезпечити поживну підтримку для жінок.
Воно також сприяє здоровому функціонуванню шкіри та нервової системи. Ця формула забезпечує примулу вищої якості олію холодного віджиму без використання хімічних розчинників.
Як приймати:
Як харчова добавка для дорослих приймайте одну капсулу вісім разів на день, бажано під час їжі або за вказівкою практикуючого лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Олія примули вечірньої (насіння) | 500 мг |
| - лінолева кислота | 365 мг |
| - гамма-ліноленова кислота | 45 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| желатин, рослинний гліцерин |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Тип | Олія ослінника |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Дозування | 500 |
| Джерело жирних кислот | Олія примули |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 180 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для нервової системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴


