
Натуральна добавка Doctor's Best Lutein with Lutemax 2020, 60 вегакапсул
905 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN5330
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doctor's Best Lutein with Lutemax постачає лютеїн, зеаксантин і мезоаксантин, три каротиноїдних поживних речовини, які зосереджені в оці.
Ці каротиноїди є відмінними антиоксидантами< /strong>, які природним чином накопичуються в сітківці та підтримують здорове сприйняття світла та контроль відблисків. Лютеїн з Lutemax® допомагає захистити від фотоушкоджень від синього світла. Синій є найнебезпечнішим компонентом спектра видимого світла. Дослідження показали, що лютеїн має захисну дію проти синього світла.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день або за рекомендаціями лікаря
Ці каротиноїди є відмінними антиоксидантами< /strong>, які природним чином накопичуються в сітківці та підтримують здорове сприйняття світла та контроль відблисків. Лютеїн з Lutemax® допомагає захистити від фотоушкоджень від синього світла. Синій є найнебезпечнішим компонентом спектра видимого світла. Дослідження показали, що лютеїн має захисну дію проти синього світла.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день або за рекомендаціями лікаря
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Лютеїн (з LuteMax 2020® екстракт квітів календули) | 20 мг |
| Зеаксантин (з LuteMax 2020® екстракт квітів календули) (мінімум 1 мг мезоаксантіна) | 4 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| соняшникова олія, м'яка таблетка (желатин, гліцерин, очищена вода) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, для органів зору |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Тип | Лютеїн |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴

