
Передтренувальний комплекс Cellucor C4 Original, 180 грам - Кавун
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN5255-1
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cellucor C4 – це інноваційний передтренувальний комплекс, який забезпечує небаченою силою, енергією та витривалістю протягом усього тренування. Використання новітньої NO3 технології та цілого ряду дієвих інгредієнтів зробили Cellucor C4 (відгуки доводять це) одним із найефективніших передтренувальних препаратів у світі.
Cellucor C4< /strong> ви отримаєте неймовірний запас сили, енергії та витривалості!
Як приймати:
Приймайте по одній порції C4 Original, розведеної 180 мл води за 20-30 хвилин до тренування.
Склад товару:
| Харчова цінність | 6,5 грам |
|---|---|
| Калорії | 0 ккал |
| Вуглеводи | 1 г |
| - цукор | 0 г |
| Вітамін С | 250 мг |
| Вітамін В3 | 30 мг |
| Вітамін В6 | 500 мкг |
| Вітамін В9 | 250 мкг |
| Вітамін В12 | 35 мкг |
| Кальцій | 24 мг |
| CarnoSyn® | 1,6 г |
| Creatine Nitrate (NO3-T®) | 1 г |
| Аргінін альфа кетоглутарат | 1 г |
| Explosive Energy Blend | 425 мг |
|---|---|
| N-Ацетил-L-тирозин, кофеїн безводний (150 мг), екстракт насіння бархату (Mucuna pruriens) (стандартизований для L-Dopa), Теакрин (як TeaCrine®) | |
| Інгредієнти |
|---|
| лимонна кислота, натуральний та штучний ароматизатор, діоксилд кремнію, силікат кальцію, яблучна кислота, сукралоза, полідекстрин, ацесульфам-К |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellucor |
| Вага | 180 г |
| Смак | Кавун |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для енергії та бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 6 грамів |
| Країна виробника | США |
| Тип | Передтренувальні комплекси |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴

