-16%

Препарат для суглобів і зв'язок 21st Century Glucosamine Chondroitin, 120 капсул
1 060 ₴
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3899
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Glucosamine Chondroitin Original Strength - це незамінні компоненти для зміцнення та захисту суглобів.
Прекрасний спосіб отримати життєво необхідні та незамінні мікроелементи, здатні відновити та захистити суглобові хрящі та забезпечити гнучкість та рухливість самим суглобам. Зручне дозування дозволяє застосовувати комплекс один раз на день.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули на день під час їжі
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Вуглеводи | 1 г |
| Натрій | 40 мг |
| Калій | 66 мг |
| Глюкозамін сульфат | 500 мг |
| Хондроїтин сульфат | 400 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| желатин, силікат магнію, целюлоза, магнію стеарат, стеаринова кислота |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴

