-1%

Натуральна добавка 21st Century Cinnamon Plus Chromium 2000 mg, 120 вегакапсул
625 ₴
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3889
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Cinnamon Plus Chromium підтримує нормальний цукровий обмін в організмі. Піколінат хрому підтримує метаболізм вуглеводів та жирів для здоров'я серця та всієї серцево-судинної системи. 21st Century надає високоякісні інгредієнти, виготовлені відповідно до найсуворіших стандартів якості для підтримки вашого здоров'я.
Як приймати:
приймайте 4 капсули на день: по 2 вранці та ввечері, бажано під час їжі
Склад товару:
| Харчова цінність | 4 капсули |
|---|---|
| Хром (піколінат хрому) | 400 мкг |
| Кориця (Cinnamomum Cassia)(кора) | 2000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| целюлоза, вівсяні волокна, рисові висівки, силікат магнію, магнію стеарат, діоксид кремнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Вага | 1 г |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, для загального оздоровлення, для травлення, серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Капсули, Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

