-34%

Стимулятор тестостерону AllSports Labs Bulgarian 90 TribuMax, 90 таблеток
1 590 ₴
1 055 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN1563
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bulgarian 90 TribuMax від AllSports Labs – інноваційна спортивна добавка, яка прискорює метаболічні процеси та надає спортсмену сили та витривалості. Прийом комплексу підвищує енергетичний потенціал, прискорює процес відновлення та покращує функціонування імунної системи. Препарат включає вітамін, мінерал та корисні компоненти рослинного походження, що в комплексі дозволяє отримати максимальний результат від тренувального процесу.
Крім того, наявність трибулусу террестрису підвищує рівень тестостерону – важливого анаболічного гормону.
Як приймати:
Розробники комплексу рекомендують приймати його щодня в ранковий час по 1 капсулі. Для досягнення максимального ефекту можна приймати ще 1 таблетку у дні тренування безпосередньо перед початком фізичної активності.
Крім того, наявність трибулусу террестрису підвищує рівень тестостерону – важливого анаболічного гормону.
Як приймати:
Розробники комплексу рекомендують приймати його щодня в ранковий час по 1 капсулі. Для досягнення максимального ефекту можна приймати ще 1 таблетку у дні тренування безпосередньо перед початком фізичної активності.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
| Екстрактякірців сланких (Tribuli terrestris) | 2000 мг |
| Корінь маки перуанської (Lepidium meyenii) | 100 мг |
| Цинк | 2 мг |
| Вітамін В6 | 2 мг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | All Sports Labs |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Стать | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴

