
Рукавички для фітнесу Olimp Hardcore Raptor Yellow L
1 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN363-3
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рукавички Olimp Hardcore RAPTOR Olimp Hardcore RAPTOR – ексклюзивні тренувальні рукавички для суворого тренінгу від Olimp Sport Nutrition. Це не ті рукавички якими рясніють спортивні магазини сумнівної якості та походження. Olimp Hardcore RAPTOR – призначені для серйозного тренування. У них продумана кожна дрібниця та все зроблено для Вашої зручності під час інтенсивних тренувань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | L |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Замша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в пакованні | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴




