
Рукавички для фітнесу Olimp Hardcore Profi Wrist Wrap, Black S
785 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN0362-1
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі рукавички з жорстким фіксатором пензля Olimp Hardcore Profi Wrist WrapЦе чудовий спосіб забути про хвилювання про те, щоб був хороший хват, жорстке зчеплення із залізом, не було пошкоджень, подряпин та мозолів. Особливо даний товар потрібен тим, у кого є певні проблеми з суглобами і зв'язками або просто болять кисті, що дуже поширене серед спортсменів-початківців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Кожа, Неопрен |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в пакованні | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

