
Пробіотики з 8 штамів California Gold Nutrition LactoBif 100 Probiotics, 30 вегакапсул для підтримки мікрофлори кишківника
1 915 ₴
- Немає в наявності
- Код: CN13264
California Gold Nutrition LactoBif 100 Probiotics - унікальна суміш штамів пробіотичних бактерій. Прийом комплексу відновлює та оздоровлює мікрофлору кишечника, а також зміцнює імунітет. Підходить всім повнолітнім людям.
Особливості:
- Містить 8 активних пробіотичних штамів, у тому числі 5 лактобацил та 3 біфідобактерії.
- Зі 100 мільярдами КУО на капсулу
- Підтримує здоров'я травлення та кишечника
- Сприяє здоров'ю імунної системи
- Підходить для вегетаріанців
- Індивідуально запечатаний блістер із подвійною фольгою
- Не містить молочних продуктів, глютена, ГМО чи сої
Ця запатентована суміш бактерій містить кілька корисних штамів пробіотиків. Наша формула включає Lactobacillus acidophilus, один із найвідоміших пробіотиків. Цей штам має антимікробні та противірусні властивості, які можуть допомогти підтримати імунну систему та запобігти хворобам.
Також суміш призначена для покращення травлення і може допомогти заспокоїти поширені проблеми із травленням, такі як розлад шлунка, гази, запори, діарея та здуття живота.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день незалежно від їди.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Probiotic Bacteria Blend | 200 мг |
| 100 мільярдів КУО, що складається з наступних штамів: | |
| Lactobacillus acidophilus | |
| Bifidobacterium lactis | |
| Lactobacillus rhamnosus | |
| Bifidobacterium plantarum | |
| Bifidobacterium longum | |
| Bifidobacterium breve | |
| Lactobacillus casei | |
| Lactobacillus salivarius | |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), діоксид кремнію (кремнезем) і магнію стеарат (рослинне джерело, що не містить ГМО). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | California Gold Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для очищення організму, для травлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 915 ₴


