Призначення Pure Gold Protein Collagen:
- стимуляція вироблення суглобової мастила;
- підвищення рухливості суглобів;
- зміцнення хрящової тканини;
- оздоровлення сухожильного корсета;
- оздоровлення волосся;
- усунення дрібних зморшок;
- допомога в підтримці анаболічного стану.
Активний інгредієнт комплексу - біодоступний колаген. Виробник чистоту сировини і безпеку продукту.
Як приймати Pure Gold Protein Collagen
Приймайте по дві капсули один раз на день під час сніданку чи обіду. Запивайте добавку невеликою кількістю води. Не приймайте більше однієї порції в день. Допускається одночасний прийом з іншими хондропротекторами. Не рекомендується приймати добавку підліткам до 18 років, людям з підвищеною в'язкістю крові, алергікам і людям з індивідуальними протипоказаннями. Перед початком курсу прийому отримаєте рекомендацію лікаря. Не є лікарським засобом.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Колаген | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| гідролізований рибний колаген, харчовий желатин, антислежувач (стеарат магнію), барвник (оксид заліза) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pure Gold Protein |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


