
Натуральная добавка Nature's Way Ginger Root 550 mg, 180 вегакапсул
795 ₴
- Готово к отправке
- Код: CN12311
+380 (63) 676-51-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Nature's Way Ginger Root – це натуральна харчова добавка на основі екстракту кореня імбиру, який багато століть використовується для підтримки травлення.
Особливості Nature's Way Ginger Root:
- Підтримує систему травлення організму.
- Відомий як антиоксидант і допомагає нейтралізувати вільні радикали.
- Використовується для підтримки сечостатевої системи як у жінок, так і у чоловіків.
- Підтримує кровообіг у головному мозку.
- Підтримує стан судин.
- Допомагає при розумовій та фізичній втомі.
Імбір використовується для підтримки системи травлення, а також для підтримки організму при втомі.
Переваги Nature's Way Ginger Root:
- Натуральна харчова добавка.
- На основі екстракту кореня імбиру.
- Містить природні сполуки.
Ця добавка використовується для підтримки травлення та загального самопочуття.
Як приймати Nature's Way Ginger Root:
Приймати по 2 капсули на день. Необхідно запивати цей продукт не менш ніж склянкою (240 мл) води чи іншої рідини. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Состав товара:
| Пищевая ценность | 2 капсулы |
|---|---|
| Корень имбиря | 1.1 г |
| Ингредиенты |
|---|
| Капсулы из растительного сырья (гипромеллоза), целлюлоза, диоксид кремния. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nature's Way |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0.4 кг |
| Возрастная категория | Взрослые |
| Высота в упаковке | 14 см |
| Глубина в упаковке | 7 см |
| Количество в упаковке, шт | 180 |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Количество порций, шт | 90 |
| Назначение | Антиоксиданты, Для активного долголетия, Для внутренних органов, Для иммунной системы, Для пищеварения |
| Пол | Женский, Мужской |
| Содержание порции | 2 вегакапсулы |
| Страна производителя | США |
| Тип | Корень имбиря |
| Форма выпуска | Вегакапсулы |
| Ширина в упаковке | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴

