
Вітаміни та мінерали Natures Plus Potassium 99 mg, 90 таблеток
610 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11701
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Natures Plus Potassium 99 mg — чудове джерело калію, що використовується організмом у важливих процесах, як функціонування нирок, серця, м'язів та нервової системи.
Особливості:
- Підтримує здоровий електролітний баланс
- Сприяє здоровій роботі м'язів та нервів
- Підтримує здорову функцію кровоносних судин
Natures Plus Potassium 99 mg - це дієва та ефективна добавка, що підтримує здорову реакцію на артеріальний тиск, м'язову напруженість, м'язову силу, здорову мінералізацію кісток та багато іншого!
Як приймати
Приймайте по одній таблетці один раз на день.
Виробник оновлює зовнішній вигляд товару, дизайн може відрізнятись від представленого на фото.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Калій (амінокислотний комплекс) (соя) | 99 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, рослинна целюлоза, магнію стеарат, діоксид кремнію, фармацевтична глазур |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Антиоксиданти, для внутрішніх органів, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Окремі мінерали | Калій |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



